Copywriter na zakázku pro vás udělá vstupní analýzu zdarma do 48 hodin!

Získejte více informací o této časově omezené nabídce.

Hledáte možnosti jak zlepšit svůj obsah? Možná, že to souvisí se SEO optimalizací a vy nevíte, jak dál? 

Připravím pro vás vstupní analýzu zdarma, a to do 48 hodin!

Podívám se na váš web a zjistím, kde jsou nedostatky a co by se dalo vylepšit. Zkontroluji obsah, SEO a použitelnost vašeho webu. Získáte ode mě úplný dokument s novými nápady, které vám pomůžou udělat velký krok dopředu a web zlepšit.

Jmenuji se Jakub Pajer a více než 10 let se věnuji online marketingu. Za tu dobu jsem měl možnost hodnotit a upravovat desítky českých i zahraničních webů. Dělal jsem PPC, SEO, sociální sítě, email marketing, použitelnost webu…. zkrátka všechno, co do dobrého marketingu patří. A vždycky jsem si k tomu sám napsal obsah. Svou práci znám dobře.

Pokud se vám moje vstupní analýza bude zamlouvat a budete s ní souhlasit, tak pro vás za výhodnou cenu celý plán mohu realizovat – tj. odstraním nebo pomohu vašemu programátorovi odstranit nedostatky popsané v analýze (mnohdy je potřeba pomoc programátora) a připravím veškerý potřebný obsah pro váš web. To vše udělám za hodinovou sazbu pouhých 300 Kč. Moje ceny jsou velmi levné. Kdybyste zadal práci agentuře, platil byste možná i víc jak 1 tisíc Kč za hodinu.

Nejspíš si říkáte, proč byste měl osud svého webu svěřovat zrovna do mých rukou. Pravdou je, že copywriting pro mě není jen obživa, ale je to hlavně zábava. Baví mě hrát si s obsahem a hledat cesty, jak zaujmout zákazníky. I tento text je výsledkem copywritingu. Všechno co dělám souvisí s obsahem. Důležité je však to, že mám reference. Dělal jsem mezinárodní projekty pro ŠKODA AUTO, pracoval jsem pro největšího výrobce EET pokladen Dotykačka ČR s.r.o. a dělal jsem pro český portál Atlas.cz, když ještě patřil k české internetové špičce. Pak je tu dalších několik desítek webů, které jsem analyzoval, upravoval a postupně zlepšoval. Nikdy se mi nestalo, že by klient nebyl spokojen s mou prací. To je záruka, kterou dávám i vám.

Copywriting není jen o tom, napsat obsah. Správný copywriter musí rozumět vaší cílové skupině a připravit obsah, který vám získá více zákazníků. Cílem reklamy totiž není pobavit, ale prodávat. Copywriter je ve skutečnosti nesmírně důležitý člověk, který má v rukách obrovskou moc. On rozhodne o osudu vašeho webu. On sám může úplně zničit web nebo ho nastartovat na velký úspěch.

Pokud vás moje nabídka zaujala, určitě se se mnou spojte, ať už telefonem nebo emailem. Pamatujte však, že se jedná o časově omezenou nabídku. Pokud to stihnete do 15.01.2020, máte šanci, že pro vás vstupní analýzu zdarma připravím.

Kontaktujte mě a získejte PPC analýzu zdarma

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Jakub Pajer

Kontaktujte mě a získejte
PPC analýzu zdarma

cs_CZČeština