Copywriting - obsah, který prodává

Ještě než se dostaneme k jádru věci, musíme si ujasnit jednu věc. Copywriting není psaní článků do magazínu. Psaní článků do magazínu je….. psaní článků do magazínu. Copywriting je vznešená disciplína marketingu, v rámci které se snažíte získat zákazníka. Copywriting je o reklamě. Je to schopnost pochopit myšlení cílové skupiny a přizpůsobit jí obsah tak, aby plnil svůj účel – prodával, propagoval značku, atp.

Takže už si rozumíme? Články do blogu / magazínu vám psát nebudu. To co umím je získat vám zákazníky, protože na chvíli dokážu utéct ze svého těla a myslet jako vaši zákazníci. Reklama nemá bavit nebo být zajímavá. Reklama má prodávat. To je jediný její cíl. když si to takhle v hlavě ujasníte, musí vám logicky dojít, že hledáte odborníka s marketingovými zkušenostmi. Hodně zkušeností….

A to jsem já. Copywriting si zajišťují již 10 let v souvislosti se SEO, 7 let v souvislosti s PPC, 2 roky v souvislosti se zvyšováním konverzních poměrů na webech. Vždycky jsem si psal sám obsah. Ze začátku to bylo peklo. Měl jsem blok. Psal jsem s*ačky. Byl jsem pomalý. Neefektivní. Obsah neprodával. Nic se nedařilo. Já se ale nevzdal. Nikdy se nevzdávám. Psal jsem dál, víc, studoval knihy o copywritingu od těch největších velikánů a světe div se, najednou můj obsah začal prodávat. Díky tomu, že mám širší aplikovatelné znalosti v oblasti SEO a PPC, jsem ideální kandidát pro copywriterské zakázky, které se týkají webových stránek.

OK, teď bych vám měl říct pravdu. Copywriting mě baví, je to můj koníček a jestli někdy budete hledat někoho, kdo se bude starat o váš obsah, potřebujete přesně tohle. To je totiž typ člověka, co vstane o hodinu dříve, aby si udělal analýzu v Google Analytics. Je to člověk, co pracuje o hodinu déle, protože ho to prostě baví. Jeho přítelkyně ho za to nenávidí, ale tak to ve světě už chodí. Muž chce být úspěšný v tom co dělá a proto je potřeba něco obětovat. A přítelkyně mu nakonec odpustí. Od toho Bůh stvořil květinářství.

Moje největší copywriterské reference:

Spanishflypro.com
Dotykacka.cz
Kvalitni-matrace.eu
Ceskapozice.cz
Wp-admin.cz

Co pro vás udělám:

Vymyslím, jak zlepšit váš obsah – vezmu v potaz SEO, ale primárně se zaměřím na zvýšení konverzního poměru.
Obsah na webu je to hlavní, co potřebujete, abyste uspěli ve válce o zákazníky.
A věřte, že to občas válka je. Ale já jsem ostřílený voják s pěkně ostrou flintou a nebojím se zamířit a střílet.

1 hodina copywritingu již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma