Analýza webu zdarma | Nakopněte svůj marketing s novými nápady

Získejte více informací o této časově omezené nabídce.

Vlastníte web? Živí vás? Nevíte jak dál zvýšit počet zákazníků? Možná že víte, ale nemáte na to čas, protože musíte řídit svou firmu? Připravím pro vás analýzu vašeho webu zcela zdarma a nakopnu váš marketing s novými nápady.

Nejspíš si říkáte, k čemu vám ta analýza bude dobrá. Dám vám hned 3 dobré důvody. Ten první je jasný – najdu cesty, jak zvýšit počet zákazníků. Z vlastních zkušeností vím, že vždycky je způsob, jak získat více zákazníků. Můžeme dosáhnout i více jak 20% navýšení počtu objednávek a to v řádu několika málo měsíců.

Druhý důvod je vývoj vašeho webu. Získáte ode mě řadu nových nápadů, jak dál s vašimi stránkami pracovat. Web vám vydělává peníze a zaslouží si vaši úplnou pozornost. Měl byste se mu věnovat a měl byste ho postupně vyvíjet. K tomu poslouží právě má analýza.

A poslední důvod je váš obsah. Může být dobrý, může mít své chyby a nedostatky. To co ale udělám je, že ho vezmu, podstatně ho vylepším a web tak dostane velký kopanec, který začne okamžitě přinášet výsledky. Vaši zákazníci budou více nakupovat, protože se jim obsah bude líbit. Budou vaší značce věřit a vracet se vaše stránky. Co lepšího si můžete přát?

Dal jsem vám 3 důvody, proč se vám moje analýza zdarma vyplatí. Teď vám vysvětlím, proč se ta analýza vyplatí mně. Dokument, který získáte, bude plný skvělých nápadů. Na vás je ho realizovat. Pokud nevíte jak nebo na to nemáte čas, přicházím na řadu já. Za velmi nízkou hodinovou sazbu pro vás všechny nápady rád zrealizuji. Vezmu analýzu a všechny problémy a nedostatky na vašem webu vyřeším, všechny příležitosti využiji. Budu pravděpodobně potřebovat pomoc programátora, možná i grafika, ale výsledek bude stát za tu námahu.

Teď si určitě říkáte, proč si vybrat ke spolupráci zrovna mě. Dovolte mi tedy se v rychlosti představit. Jmenuji se Jakub Pajer a marketing dělám víc jak 10 let. SEO a PPC se věnuji prokazatelně již 7 let. Jsem také odborník na kvalitní obsah. Další důvod proč si mě vybrat je moje hodinová sazba. Zatímco spolupráce s marketingovou agenturou by vás vyšla na jednu hodinu i za více než tisíc korun, moje hodinová sazba je pouhých 300 Kč. Ano, jsem levný. Jsem tak levný, že tomu možná nebudete věřit. Další důvod jsou moje reference. Dělal jsem mezinárodní projekty pro ŠKODA AUTO, pracoval jsem pro největšího výrobce EET pokladen Dotykačka ČR s.r.o. a dělal jsem pro český portál Atlas.cz, když ještě patřil k české internetové špičce. Pak je tu dalších několik desítek webů, které jsem analyzoval, upravoval a postupně zlepšoval. Nikdy se mi nestalo, že by klient nebyl spokojen s mou prací. To je záruka, kterou dávám i vám.

Pokud vás moje nabídka zaujala, určitě se se mnou spojte, ať už telefonem nebo emailem. Pamatujte však, že se jedná o časově omezenou nabídku. Pokud to stihnete do 15.1.2020, máte šanci, že pro vás analýzu zdarma připravím.

Kontaktujte mě a získejte analýzu zdarma

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Kontaktujte mě a získejte
analýzu zdarma

en_USEnglish