PPC Analýza zdarma | Časově omezená nabídka

Získejte více informací o této časově omezené nabídce.

Chcete zvýšit počet zákazníků? Hloupá otázka. Kdo by nechtěl. Víte však jak zvýšit počet zákazníků? To už není tak hloupé, že? Způsobů je několik, znáte je však?

Obracím se teď na vás s nabídkou, že pro vás připravím PPC analýzu vašeho účtu zcela zdarma. Ano, čtete správně. Přijdu s nápady, jak zvednout výkon vašeho účtu a vy za to nezaplatíte ani 1 Kč. Pokud tedy hledáte cesty, jak získat z PPC více zákazníků, jste na správném místě.

Dovolte mi, se ve zkratce představit. Jmenuji se Jakub Pajer a online marketingu se věnuji více než 10 let. S reklamními kampaněmi v Google Ads a Skliku mám 7 let zkušeností. Starám se o účty s rozpočtem i více než 100 tisíc korun měsíčně. Úspěšně jsem již mnohokrát zvýšil počet konverzí klientů. Nikdy se mi nestalo, že by se klientovi kampaň finančně nevyplatila. Nastavil jsem nesčetněkrát celý remarketing a display kampaně. Dělal jsem google shoping kampaně. Zkrátka a dobře, důležité je říct, že svou práci znám.

Chápu, že řídíte byznys a nemáte čas se PPC věnovat. Dost možná to ani neumíte, nebo jste samouk a něco děláte, ale určitě nevyužíváte všech triků a kouzel. Proto přicházím na řadu já. Detailně prozkoumám možnosti vašeho Sklik a Google Ads účtu, prověřím, najdu cesty, jak zvýšit počet zákazníků (= konverzí) a připravím pro vás plán. Na konci tedy získáte seznam doporučení v dokumentu.

Tím to ale nekončí. Pokud nebudete vědět, jak můj plán realizovat, rád to pro vás za malý poplatek udělám. Jsem si moc dobře vědom toho, že agentury si za hodinu účtují i víc než 1000 Kč. Moje hodinová sazba je 300 Kč. Mohl bych být dražší, ale upřímně k tomu nemám důvod.

Pokud teď počítáte, na kolik vás moje služby mohou vyjít, dám vám jeden příklad, abyste si to lépe představil. Připravím plán jak zvýšit konverze vašeho účtu. Z analýzy zjistím, že používáte Sklik a Google Ads, opomíjíte některé reklamní formáty, nemáte Google Shopping kampaň, nevěnujete se remarketingu a neinzerujete v obsahové síti. To je dost příležitostí. Všechno připravím přímo v účtech do 1 pracovního týdne jednorázově za 4 000 Kč.

Možná si říkáte, proč si vybrat zrovna moje služby. Řeknu vám namátkou hned několik důvodů. Začnu zkušenostmi – mám plných 7 let. To je spousta času a příležitostí, aby se člověk nejenže naučil, ale rovnou i stal expertem. Další důvod, který již zazněl je cena. Jsem levný. Jsem tak levný, že tomu možná nebudete věřit. Nejspíš si říkáte, jestli se mi to za ty ceny vyplatí! Další důvod jsou moje reference. Pracoval jsem na mezinárodních projektech pro Škoda Auto. Dělal jsem pro český portál Atlas.cz. Výrobci EET pokladen Dotykačka ČR s.r.o. jsem zvedl počet objednávek o 20 procent. To jsou moje největší reference. Pak tu máme dalších zhruba 15 projektů, které jsem měl taky na starost. Ani jednou se mi nestalo, že by klient nebyl s kampaní spokojený. Mám za sebou výsledky. Dobré výsledky.

Možná že stále váháte, zdali je moudré svěřit mi tu práci a investovat do mě. A proto jsem se rozhodl dát vám garanci. Pokud proděláte peníze tak vám nebudu účtovat ani 1 KčBudete to mít zdarma. Věřím ve své služby. Jsem přesvědčen, že moje práce bude mít úspěch. Tuto záruku vám poskytuji, abyste neměl obavy ze spolupráce. Je pro mě velmi důležité, abychom si vzájemně důvěřovali.

Pokud vás moje nabídka zaujala, určitě se se mnou spojte, ať už telefonem nebo emailem. Pamatujte však, že se jedná o časově omezenou nabídku. Pokud to stihnete do 15.01.2020, máte šanci, že pro vás PPC analýzu zdarma připravím.

Kontaktujte mě a získejte PPC analýzu zdarma

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Jakub Pajer

Kontaktujte mě a získejte
PPC analýzu zdarma

en_USEnglish