Přicházíte kvůli coronaviru o zákazníky? Získejte je zpět již dnes

Získejte více informací o této časově omezené nabídce.

Coronavirus může trvat i měsíce. To znamená všeobecnou paniku, izolaci a (bohužel pro váš byznys) klesající tržby. Nečekejte, že se to obrátí k lepšímu, protože se z čista jasna najde zázračný lék. Podle nejnovějších studií by testování vakcín na lidi mohlo zabrat i několik měsíců. Co budete po tu dobu dělat? Jak se finančně zajistíte? Co budete dělat se svým podnikáním?

Mám pro vás snadné řešení. Pokud vaříte, můžete jídlo rozvážet a věřte tomu nebo ne, lidé jsou líní si jídlo uvařit sami. Pokud navíc jste ve svém okolí známý, vaši zákazníci vám důvěřují a vědí, že dodržujete přísnou hygienu. Takže mají pocit bezpečí a rádi si za rozvoz jídla zaplatí.

Teď přijde ta část, kdy pomůžu já. Vytvořím pro vás během několika málo dní reklamní kampaň, která osloví všechny lidi, co na internetu ve vyhledávačích Google a Seznam hledají vaše jídlo. A věřte, že jich je hodně. Zkuste schválně vyhledat svoje jídlo ve vyhledávači a podívejte se na tu hromadu reklam, které uvidíte. Vy tam ale nejste. Není to škoda?

Dovolte mi se představit. Jmenuji se Jakub Pajer a více jak 10 let úspěšně radím podnikatelům jak dělat správně marketing a reklamu. Specializuji se na reklamu ve vyhledávačích Google a Seznam. A také umím připravit kampaň na Facebook.

Možná, že s reklamou na internetu nemáte žádné zkušenosti. To ale vůbec nevadí, protože o všechno se postarám já a vy budete mít naprostou kontrolu po celou dobu trvání kampaně. Pokud se jednou ráno probudíte a řeknete si, že už kampaň nechcete, prostě ji zastavíte. Nebo mi zavoláte a udělám to já. Je to prosté.

Pokud např. působíte v Praze, odhaduji, že bych vám mohl na webové stránky přivést až 150 návštěvníků každý měsíc. Vás by taková kampaň odhadem stála 6 000 Kč (za měsíc trvání).

Co myslíte, že se stane, když k vám pošlu 150 hladových návštěvníků, kteří jsou připraveni okamžitě zaplatit? Uvidí vaše webové stránky, podívají se na vaši nabídku a ihned si u vás jídlo objednají. Určitě si umíte spočítat, zdali se vám taková kampaň vyplatí.

Kontaktujte mě a získejte nezávaznou nabídku na míru přímo pro vás.

Doporučuji ozvat se co nejdříve, zájem je vysoký a já hledám jen pár klientů.
Tato nabídka trvá do 31.3.2020.

Kontaktujte mě

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Reklama nemá bavit,
ale prodávat.

Moji klienti

S těmito firmami jsem v minulosti spolupracoval.

en_USEnglish