Proč platit drahou reklamní agenturu, když existuje mnohem levnější cesta

Vybodněte se na drahé reklamní agentury, najměte si freelancera s 10 roky zkušeností.

Hledáte reklamní agenturu? Můžete si však dovolit ji zaplatit? Spolupráce s reklamní agenturou je mnohdy velmi drahá záležitost. Některé agentury běžně fakturují i více než tisíc korun za jednu jedinou hodinu. A věřte, že hodina uteče rychle.

Co kdyby existoval způsob, jak získat kvalitní reklamní služby, ale za mnohem méně peněz, než kdybyste najal reklamní agenturu? Ten způsob existuje. Spolupracujte se mnou! Moje hodinovka je 300 Kč. Hodina sice uteče stejně rychle, ale nebude vás to tolik bolet.

Co očekáváte od agentury? Že vám pomůžou s prodejem vašeho produktu (nebo služby). Vymyslí lákavé způsoby, jak oslovit nové zákazníky s vaší nabídkou. To dokážu i já a mnohem levněji. Mám k tomu všechny předpoklady. 10 let se věnuji marketingu, z toho 7 let se specializuji na SEO, PPC a copywriting. Dokážu vymyslet efektivní reklamy a získat vám nové zákazníky. Mezitím vylepším váš web a dodám vaší značce atraktivní vzhled.

Dobrá agentura za sebou má výsledky. Reference. Ty já mám také. Pracoval jsem pro ŠKODA AUTO a.s. na mezinárodních projektech, dělal jsem pro český portál Atlas.cz, když patřil k internetové špičce, zvýšil jsem prodej EET pokladen pro Dotykačka ČR s.r.o., největšího poskytovatele na českém trhu. A pak je tu dalších několik desítek webů, které jsem analyzoval, upravoval a postupně zlepšoval. Nikdy se mi nestalo, že by klient nebyl spokojen s mou prací. To je záruka, kterou dávám i vám.

Všechno co nabízí dobrá reklamní agentura dokážu poskytnout a zajistit i já sám. A nebude vás to stát tolik peněz. Ušetřené peníze můžete investovat zpátky do reklamy. Proč ne, když vám to přinese nové zákazníky.

To co získáte nejsou jen další zákazníci, ale také nové nápady, jak dál směrovat váš marketing. A budete mít jistotu, že se vám tyto služby, které poskytuji, vyplatí, protože vložená investice se vrátí. Někdy to trvá pár měsíců, někdy rok, ale vrátí se, vždycky. Víte, proč jsem si tím tak jistý? Protože svou práci dokážu měřit a vyhodnotit.

A to je to nejdůležitější, co byste měl vědět. Vždycky, když má podnikatel zájem o mé služby, tak nejdříve vypočítám, zdali se mu spolupráce vyplatí. Pokud bych zjistil, že se vám spolupráce nevyplatí, hned vám to řeknu a doporučím vám spolupráci nezahájit. To je záruka, kterou vám dávám. Na to se můžete spolehnout.

Pokud vás moje nabídka zaujala, určitě se se mnou spojte, ať už telefonem nebo emailem. Rád si s vámi popovídám o vašem marketingu.

Kontaktujte mě

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Kontaktujte mě

en_USEnglish