SEO analýza zdarma | Časově omezená nabídka

Získejte více informací o této časově omezené nabídce.

Je pro vás SEO španělská vesnice? Víte co to je, ale nerozumíte tomu? Možná, že prostě jen nemáte čas se tomu věnovat. Právě pro vás mám tuto časově omezenou nabídku. 

Připravím zdarma SEO analýzu vašich stránek.

A k čemu vám ta analýza bude, ptáte se? Získáte postup, jak zvýšit počet vašich zákazníků. Někdy se podaří dosáhnout navýšení obratu i o více než 20% za jeden jediný měsíc.

To ale není vše. Získáte také řadu nových nápadů, jak dál s vašimi stránkami pracovat. Web vám vydělává peníze a zaslouží si vaši úplnou pozornost. Měl byste se mu věnovat a měl byste ho postupně vyvíjet. K tomu poslouží právě má analýza.

A je tu ještě jeden důvod, proč se vám SEO analýza vyplatí. A to je obecně internetový marketing. Když vytvářím analýzu, jakoukoliv, nekontroluji jen SEO, ale dívám se i na další věci, hlavně na kvalitu obsahu. Tedy copywriting. Získáte ode mě i nápady a připomínky k této oblasti, která je nesmírně důležitá. Správný obsah prodává. A ten špatný zaručeně odradí každého potenciálního zákazníka.

Tím to ale nekončí. Pokud nebudete vědět, jak realizovat nápady v mé SEO analýze, rád to pro vás za malý finanční obnos udělám. Jsem si moc dobře vědom toho, že SEO agentury si za 1 hodinu práce účtují mnohdy i více jak 1 tisíc korun. Moje hodinová sazba je však 300 Kč.

Teď si určitě říkáte, co mě vlastně opravňuje k tomu, abych pro vás SEO dělal. Dovolte mi tedy se v rychlosti představit. Jmenuji se Jakub Pajer a marketing dělám víc jak 10 letSEO se věnuji prokazatelně již 7 let. Jsem mj. i odborník na kvalitní obsah. Další důvod proč si mě vybrat, který již zazněl, je moje hodinová sazba. Jsem levný. Jsem tak levný, že tomu možná nebudete věřit. Další důvod jsou moje reference. Dělal jsem mezinárodní projekty pro ŠKODA AUTO, pracoval jsem pro největšího výrobce EET pokladen Dotykačka ČR s.r.o. a dělal jsem pro český portál Atlas.cz, když ještě patřil k české internetové špičce. Pak je tu dalších několik desítek webů, které jsem analyzoval, upravoval a postupně zlepšoval. Nikdy se mi nestalo, že by klient nebyl spokojen s mou prací. To je záruka, kterou dávám i vám.

Pokud vás moje nabídka zaujala, určitě se se mnou spojte, ať už telefonem nebo emailem. Pamatujte však, že se jedná o časově omezenou nabídku. Pokud to stihnete do 15.1.2020, máte šanci, že pro vás SEO analýzu zdarma připravím.

Kontaktujte mě a získejte SEO analýzu zdarma

Jakub Pajer
Tel: 607 830 463
Email: jakub.pajer@gmail.com

Jakub Pajer

Kontaktujte mě a získejte
SEO analýzu zdarma

en_USEnglish