Jak propagovat NFT

Jak propagovat NFT

Získej jasnou představu o tom, jak propagovat NFT a prodat své umělecké dílo!

Jak propagovat NFT

Vím, že bojuješ. Followuješ lidi na Twitteru jak šílenec a doufáš, že najdeš tu správnou osobu. Ta jedna osoba, která si koupí tvůj umělecký výtvor. Hodně štěstí s tím. Existují totiž tisíce lidí, kteří vytvářejí NFT každý den. Z mé zkušenosti je asi jen 20% z nich opravdu talentovaných. A Hádej co? Také bojují. Proč? Čti dál.

Tvoje
NFT nevidí dost očí

Je to opravdu jednoduché. Potřebuješ svůj tweet dostat před
správné oči. Když cílíš na správné oči, oslovíš lidi, co mají zájem sbírat nebo alespoň podporovat dobré umění. Výrazně tedy zvýšíš šance, že najdeš svého kupce. A po několika prodejích se celá noční můra stává … snesitelnější. Budeš mít „štamgasty“, kteří tě stále podporují a nakupují od tebe.

Jak NFT propagovat

Jak jsem zmínil, potřebuješ najít
správné oči. A k tomu musíš najít influencery. Tyto Twitterové účty mají tisíce sledujících, kteří budou poslouchat a retweetovat tvoje NFT, protože věří, že influencer prosazuje pouze dobré, kvalitní umění. Jak podle tebe NFT sběratelé nacházejí nové talenty? Správně! Skenováním toho, co influenceři sdílejí na svém Twitter profilu!

Počkat, to přece stojí peníze!

Ano, influence
ři očekávají, že dostanou zaplaceno. To ale neznamená, že budou retweetovat každou s*ačku, kterou dostanou naservírovanou na zlatém talíři. Proč? Protože pak by ztratili svou autoritu. Mohli by dokonce přijít o část svého publika kvůli pushování umění o nízké kvalitě.

Kolik peněz stojí NFT propagace?

Za retweet od jednoho vybraného
influencera zaplatíš 100 $.

Jak funguje propagace NFT?

Připravím tweet, který chceš propagovat (společně s
tebou), vyberu správný NFT / kolekci NFTs (společně s tebou), poradím s cenou, kterou bys měl nastavit (možná uděláme aukci) a po dokončení všech prací pošleš svůj tweet a já zajistím, aby vybraný influencer retweetoval tvoje kouzelné dílo mezi své followers. A poté zaplatíš za službu.

Co mohu očekávat od propagace NFT?

Tvůj tweet bude mít tisíce zhlédnutí. Získáš lajky, retweety, komentáře. Můžeš se zapojit a dostat se do konverzace s potenciálním sběratelem. To vše jen za 100 $.

Jak mohu zaplatit za promo?

Přijímám platby v kryptoměnách. Můžeš mi poslat
Bitcoin, Ether, BNB, bUSD ….. mám všechny krypto peněženky. Vím, že gas fees pro Ethereum jsou obvykle vysoké, a proto svým klientům vždy doporučuji, aby pro mé platby použili BSC (Binance Smart Chain).

Co teď?

Jak jsem zmínil, influence
ři nebudou slepě retweetovat všechno. Prvním krokem by tedy bylo, abych se podíval na tvou práci. Pokud projdeš mým testem, můžu pro tebe vymyslet propagaci.

Pošli mi DM, email nebo zavolej:

https://twitter.com/jakubpajer/
jakub.pajer@gmail.com
+420 607 830 463

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština