Náklady na SEO optimalizaci

Zajímá vás, kolik může SEO optimalizace stát? V tomto textu zcela otevřeně vysvětlím na konkrétním příkladu, kolik zaplatíte za dobře odvedenou práci s výsledky.

Náklady na SEO optimalizaci 

Možná jste slyšel, že SEO vás bude stát spoustu peněz. A ano, je to pravda. Ale pouze pokud jste ochoten najmout si SEO agenturu. Tito lidé vědí, co dělají (většinou), ale jejich hodinová sazba začíná na 1000 Kč. Ne, nedělám si srandu. A to je v tomto oboru považováno za nízkou sazbu.

Není to tak špatné, existují alternativy

Mám dobrou zprávu. Existují zkušení skvělí freelanceři, kteří mají znalosti SEO a jsou ochotni vám pomoci získat více zákazníků za mnohem nižší cenu. Jsem jedním z nich. Moje hodinová sazba je 500 Kč. Ano, ušetříte nejméně 50%, pokud si mě vyberete. To jsou náklady na SEO optimalizaci, které si můžete dovolit. Zní to dobře? Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci.

Proč byste si měli vybrat mě?

Chápu, co vaši zákazníci chtějí. Chápu, jak vaši zákazníci myslí . Vím, jaká klíčová slova hledají, když chtějí najít produkt nebo službu, kterou nabízíte. Znám SEO od hlavy až k patě. Mohu vám zaručit, že uvidíte návratnost investice za méně než 3 měsíce. Dobře, možná teď budu znít jako nějaký superčlověk nebo SEO ninja. Ne, nejsem. Jsem ale nadšený SEO freelancer, který chce, aby vaše společnost uspěla. Chci vám získat více zákazníků. Chci zvýšit vaše příjmy. Proto byste měl najmout mě. Zní to dobře? Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci.

A co ty náklady na SEO optimalizaci? 

Konkrétní příklad. Máte web. Může to být web společnosti nebo elektronický obchod. Dělal jsem obojí mnohokrát a byl jsem úspěšný. Nejprve potřebujete SEO audit. Podívám se na vaše data a řeknu vám, kde jsou slabá místa. Dokončení auditu obvykle trvá až 5 hodin mého času a stojí asi 2500 Kč. Poté web podle mých zjištění optimalizujeme. Obvykle mi to trvá až 10 hodin a stojí asi 5000 Kč. Poté budeme každý měsíc sledovat váš SEO výkon a budeme pokračovat v práci na webových stránkách. Mohu pro vás vylepšit obsah nebo vytvořit nějaké zpětné odkazy. To je až 5 hodin mého času každý měsíc. Stojí to 2500 Kč. Obvykle doporučuji 6 měsíců spolupráce, ale garantuji, že uvidíte návratnost své investice za méně než 3 měsíce.

Pojďme to spočítat, abychom zjistili, že náklady na SEO optimalizaci nemusí být likvidační. 2500 Kč + 5000 Kč + (3×2500 Kč) = 15000 Kč. Nebudete platit víc než tuto částku. A i když bude váš projekt velmi náročný, můžu vám získat tržby alespoň 45000 Kč. Jak to poznám? Je to ROAS 300%. A obvykle se mi daří lépe. Jen nechci znít příliš dobře. Pak byste mi nevěřil. Je pro vás ROAS 300% dobrý výsledek? Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci. Jsem si jistý, že v mém kalendáři najdeme čas.

Získejte více prodejů s dlouhodobými výsledky

Už byste měl vědět, že si můžete mé služby dovolit a že to pro vás bude dobrý obchod, protože vám můžu získat více zákazníků s cílem alespoň ROAS 300%. Možná však nevíte, že SEO má dlouhodobý efekt. Právě teď můžu web změnit a každý měsíc bude přinášet nové zákazníky, a to po řadu let. Samozřejmě musíte na webu dál pracovat, ale myslím, že získáte obrázek. Dlouhodobé výsledky. Proto chcete SEO. Je to druhá nejlepší věc v digitálním marketingu. Chcete vědět, co je první? Přímý traffic!

Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci!

1 hodina mé práce již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština