Více o mně

Zjistěte více informací o mých zkušenostech.

Marketingu jsem se začal věnovat během svého působení v Atlas.cz již v roce 2007, ještě během studií. Velmi rychle jsem pochopil, že tomu budu věnovat celou svou kariéru. Bavilo mě to. A rychle se to stalo i mým koníčkem.

V roce 2010 jsem měl možnost účastnit se mediálního startupu ČESKÁ POZICE, který cílil na investory, politiky a obecně lidi s vysokým vzděláním a vyšším příjmem. Po půl roce pod mým vedením internetového marketingu se podařilo naplnit cíle projektu a dosáhnout určené návštěvnosti.

Od roku 2012 jsem působil jako freelancer. Chtěl jsem si vyzkoušet hledat klienty sám a vytvořit si svoje vlastní portfolio. V průběhu následujících let jsem se věnoval několika stálým klientům.

V roce 2018 jsem získal nabídku pracovat pro jednoho z největších výrobců EET pokladen – firmu Dotykačka ČR s.r.o., která jako první odstartovala B2B prodej zmíněných pokladen přes eshop.

Momentálně se opět věnuji freelancingu. Aktivity jsem omezil na copywriting. Píšu texty ke všemu – weby, reklamy, tištěné materiály.

Ve volném čase sportuji, investuji do kryptoměn a NFT, pracuji na knize a občas napíšu báseň.

Získejte konzultaci zdarma

Využijte mých zkušeností. Získejte konzultaci zdarma.
Podívám se na vaše reklamní aktivity a zjistím, jak bych vám mohl pomoci.
cs_CZČeština