PPC audit

PPC Audit

PPC audit vám odhalí problémy ve vašem PPC účtu a nevyužité příležitosti. Cíl? Více konverzí & nižší náklady.

PPC audit

Hledáte způsoby, jak zvýšit výkonnost vašich PPC kampaní? Nejste spokojen s počtem konverzí? Myslíte si, že byste na tom mohl být lépe? Získáváte návštěvnost, ale ne konverze? Potřebujete PPC audit . A potřebujete někoho, kdo rozumí použitelnosti webových stránek a marketingu obecně.

Kdo jsem

Jmenuji se Jakub Pajer a mám 10 let zkušeností v digitálním marketingu. Krátce po ukončení školy jsem se začal věnovat PPC reklamě. Je to již 8 let. Měl jsem možnost pracovat na desítkách projektů, dokonce i s měsíčním rozpočtem 1 000 000 Kč. Ale to není vše, co dělám. Mám také SEO zkušenosti, dělám (a miluji!) copywriting a rozumím analýze návštěvnosti a použitelnosti webu. Jsem perfektní člověk pro váš PPC audit? Pojďme to zjistit.

Co pro vás mohu udělat

Abyste mohl najít chyby a příležitosti ve svých PPC kampaních, potřebujete nové oči. Možná budete mít pocit, že pro zlepšení výkonu nelze nic udělat, ale věřte mi, vždy můžete něco udělat. Vždy je tu ta míle navíc, kterou můžete ujít. Díky PPC auditu  vám poskytnu úplnou analýzu vašeho PPC účtu. Pokud jsou slabá místa, najdu je. Pokud existují příležitosti, identifikuji je. A nejde jen o váš PPC účet. Musíte se také podívat na svůj web. Vypadá vaše vstupní stránka dobře? Je váš obsah optimalizován pro zvýšení prodeje? Všechno vyhodnotím a poskytnu vám neocenitelné rady, které potřebujete k zlepšení výkonu vašich PPC kampaní. A pak, pokud se dohodneme na dlouhodobé spolupráci, mohu tyto změny udělat za vás.

Kolik to bude stát

PPC audit vás určitě nezruinuje. Dokončení obvykle trvá asi 5 hodin. A stojí až 2500 Kč. Můžeme skončit jen u doručení auditu, nebo se můžeme dohodnout, že se postarám o vaše PPC kampaně. Moje hodinová sazba je (překvapení!) Pouze 500 Kč. Možná už teď máte podezření, proč jsem tak levný. Je to snadné. Dostávám tolik nabídek, že si vždy mohu vybrat pouze ty projekty, které vypadají zajímavě a rád na nich pracuji. Miluji svojí práci. A chci, abyste věděl, že to není jen způsob, jak platit účty. PPC je můj koníček. Trávím spoustu času neustálým učením, zkoumáním a experimentováním.

Proč byste si měl vybrat mě

Potřebujete někoho, kdo má dostatek zkušeností, aby se podíval na váš PPC účet a posoudil aktuální stav. Mám na to dost zkušeností. 8 let je dlouhá doba. Jak jsem již zmínil, potřebujete také někoho, kdo rozumí použitelnosti webových stránek, aby mohl analyzovat váš design a obsah. Pokud má vaše vstupní stránka slabá místa, můžu upravit vaše PPC kampaně a ty konverze stále nedostanete. A konečně potřebujete někoho, komu můžete věřit. A můžete věřit mě? Jste pro mě obchodní partner. Chci, abyste uspěl. Mám rád pocit, když můžu splnit svoji misi – získat vám více zákazníků.

Co mě odlišuje od ostatních

Zkušenosti. Mám 10 let a pracoval jsem na desítkách projektů. Ale hlavním důvodem bude cena. Moje hodinová sazba je pouze 500 Kč. To je málo. To je jen polovina z toho, co byste zaplatil za PPC agenturu. Dokážu přinést stejné výsledky jako oni, a to za pouhých 50% té ceny. Když si mě vyberete, ušetříte peníze.

A co návratnost investice?

Sleduji ROAS. Mým cílem pro vaši kampaň je ROAS na 400%. Můžu se dokonce dostat na 500%, ale nechci slibovat, že s prodejem poletíte na Měsíc. Někdy je to náročné. Je pro vás 400% ROAS dobrým výsledkem? Je to dobrá obchodní nabídka?

Co dělat dál

Nyní je to na vás. Zavolejte mi. Nebo mi pošlete e-mail. Dáme řeč o vašem podnikání a vašich cílech. Pak mohu připravit nabídku speciálně pro vás. Pokud se dohodneme, udělám pro vás PPC audit a klidně se i postarám o vaše kampaně.

1 hodina mé práce již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština