PPC reklama - levně a úspěšně

Hledáte cesty, jak zvýšit počet zákazníků? Máte nový web nebo web s nízkým výkonem, takže nezískáváte přirozenou návštěvnost z vyhledávačů? Získejte relevantní návštěvníky a proměňte je v zákazníky již dnes s PPC reklamou ve vyhledávačích Google a Seznam.

Zvyšte počet objednávek za pouhé 3 měsíce díky PPC reklamě

Měl jsem příležitost vytvořit a optimalizovat desítky kampaní. Co jsem se naučil? Abyste uspěli, potřebujete skvělé reklamy (nadpisy, popisky, obrázky) a musíte udržet nízké výdaje. Google je skvělý vyhledávač s úžasným PPC systémem, ale pokud nemáte dostatek zkušeností, zaplatíte hodně …. i za kliknutí. A jak možná víte, kliknutí není návštěva. A návštěva není zákazníkem (zatím).

Jak tedy přesvědčit lidi, aby se stali zákazníky?

Všechno začíná reklamou. Potřebujete vysoce kvalitní texty, které přesvědčí dostatek lidí, aby na reklamu kliknuli. A musíte udržet nízké náklady, aby vás to nezruinovalo. Pokud je váš web dobrý, návštěvníka nic neodradí. Jednoduše u vás nakoupí, zavolá, napíše vám, uzavře s vámi obchod. Možná bude potřebovat nějaký čas na rozmyšlenou, a proto máme remarketing (cílení na lidi, kteří už na vašem webu byli).

Je to opravdu tak jednoduché?

Ne, to není. Potřebujete vysoce kvalifikovaného specialistu, který strávil stovky, ne-li tisíce hodin studiem a experimentováním s PPC kampaněmi. Potřebujete někoho, kdo je tak dobrý v tom, co dělá, že dokáže udržet svou přítelkyni šťastnou navzdory skutečnosti, že někdy pracuje 7 dní v týdnu, 8 – 10 hodin denně. A to je samozřejmě velmi náročný úkol!

Nerozumíte tomu, ale to není problém

Nerozumíte PPC? Žádný problém. Každý týden dostanete srozumitelný report. Vždy budete vědět, kolik peněz jste díky mým kouzlům vydělali. Na to nepotřebujete vysokoškolské vzdělání. Stačí porovnat náklady s výdělky. O to vám jde. Samotný fakt, že zvýším vaši návštěvnost, je skvělý, ale na konci dne je to všechno o penězích. To je nejdůležitější. Přinesla PPC kampaň více peněz? Má potenciál? Dá se něco zlepšit?

Chcete vědět, kdy můžete očekávat výsledky mé práce?

Dejte tomu alespoň měsíc. Potřebuji čas a data na analýzu a lepší pochopení vaší situace. Zjistím, co vám nejlépe vyhovuje. Poté můžete očekávat, že se vám investice vrátí za méně než 3 měsíce. Pokud to bude trvat déle, oholím si hlavu a pošlu vám obrázek!

 

Máte další dotazy?

Nezodpověděl jsem váš dotaz? Zajímají vás detaily? Zavolejte mi kdykoliv na 607 830 463 nebo napište email na info@jakubpajer.cz.

Moje největší PPC reference:

Jenicek-vseprodite.cz
zKokosu.cz
Dotykacka.cz
Esensino.cz
ŠKODA AUTO a.s.
Kvalitni-matrace.eu
Ceskapozice.cz
Wp-admin.cz
Rezidence-golf.cz
Leola.cz

1 hodina PPC práce již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština