PPC reklama - levně a úspěšně

Hledáte cesty, jak zvýšit počet zákazníků? Máte nový web nebo web s nízkým výkonem, takže nezískáváte přirozenou návštěvnost z vyhledávačů? Získejte relevantní návštěvníky a proměňte je v zákazníky již dnes s PPC reklamou ve vyhledávačích Google a Seznam.

Již 7 let vytvářím PPC reklamní kampaně ve vyhledávačích Google a Seznam. Ze začátku to bylo peklo. Nikdo mě nic nenaučil, všechno jsem se musel dozvědět, vyzkoušet a pochopit sám. Díky tomu mám obrovskou výhodu, protože na kampaně se většinnou dívám úplně jinak, než běžná reklamní agentura. Svůj úspěch jsem založil na psaní vysoce kreativních inzerátů s velkou proklikovostí. Později jsem k tomu přidal optimalizaci nákladů na získání návštěvníků.

Dělal jsem weby s nízkým rozpočtem, tak nízkým, že jsem se musel hodně zapotit, abych kampaně udělal z hlediska ROI zajímavé. Dělal jsem weby s velkým rozpočtem, dokonce i více jak 1 000 000 Kč měsíčně, kde jsem mohl experimentovat s různými druhy kampaní a optimalizovat účet dle nejnovějších postupů.

Co čekáte od PPC specialisty? Podle mě návratnost investice. Tzn. měřit konverze, mít ecommerce modul v Google Analytics a pravidelně sahat do kampaní a zkoušet nové věci. Není nic horšího než PPCčkař, který nerad dělá změny. Věřte mi, byl jsem taky konzervativní, ale pak mi jedna osoba pomohla otevřít oči a vidět PPC jinak. Od té doby dělám kampaně levněji, s větším výkonem a ke spokojenosti všech.

OK, teď bych vám měl říct pravdu. PPC mě baví, je to můj koníček a jestli někdy budete hledat někoho, kdo se bude starat o vaše kampaně, potřebujete přesně tohle. To je totiž typ člověka, co vstane o hodinu dříve, aby si udělal analýzu v Google Analytics. Je to člověk, co pracuje o hodinu déle, protože ho to prostě baví. Jeho přítelkyně ho za to nenávidí, ale tak to ve světě už chodí. Muž chce být úspěšný v tom co dělá a proto je potřeba něco obětovat. A přítelkyně mu nakonec odpustí. Od toho Bůh stvořil květinářství.

Moje největší PPC reference:

Jenicek-vseprodite.cz
Dotykacka.cz
ŠKODA AUTO a.s.
Kvalitni-matrace.eu
Ceskapozice.cz
Wp-admin.cz
Rezidence-golf.cz
Leola.cz

Co pro vás udělám:

Vymyslím, jak zlepšit výkon vašich kampaní.
Navrhnu kroky vedoucí ke zvýšení návštěvnosti z PPC.
Zároveň se postarám i o zvýšení konverzního poměru této návštěvnosti.
A pokud jde o obsah, myslím, že jsem vás už přesvědčil, že psát umím ;-).
Obsah na webu, kvalitní inzeráty a správné nastavení kampaně je to hlavní, co potřebujete, abyste uspěli ve válce o návštěvnost z hledání.
A věřte, že to občas válka je. Ale já jsem ostřílený voják s pěkně ostrou flintou.

Proč si vybrat mě:

                        Levná cena

                     Roky zkušeností

         Sdílíme stejný cíl (= váš úspěch)

 

1 hodina PPC práce již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma