SEO leady

SEO leady

SEO leady. Získejte kvalitní a relevantní návštěvnost z vyhledávačů, ze které budou nové objednávky. Investujte do kvalitní optimalizace. Zajímá vás kdy se vám vrátí investice? Čtěte dál.

SEO leady

Přemýšlel jste někdy o tom, jaký je to pocit mít úspěšné online podnikání? Může to být důvod, proč jste dnes navštívil můj web. Faktem je, že jsem pomohl desítkám podnikatelů zvýšit počet jejich zákazníků a vidět skvělé výsledky již za pár měsíců. Můžu udělat totéž pro vás. Získejte ty SEO leady. Zajímá vás více informací? Čtěte dál.

Co pro vás mohu udělat

Ať už máte zbrusu nový web nebo existující web, pravděpodobně víte, že potřebujete získat relevantní návštěvnost z vyhledávačů. Lidé každý den hledají produkty a služby, které nabízíte. To znamená, že každý den můžete mít nové zákazníky. Ale nedostáváte je, že? SEO leady, to je to, co potřebujete. A já je mohu pro vás získat. Strávil jsem 10 let učením a děláním SEO. Co jsem se naučil? Nikdy se nevzdávejte. Vždy rozumějte svému zákazníkovi. Přiveďte je na svůj web, mějte dobrý čistý design a udělejte z nich platící zákazníky. Nechte je utratit své těžce vydělané peníze na vašem webu. Zní to jednoduše, že? Tak proč tolik firem selže? Vybrali si špatného člověka. Existuje spousta šarlatánů, kteří si přečetli několik článků o SEO a myslí si, že mohou dobýt svět. Proto se celý tento obchod tak zkomplikoval. Vyžaduje to důvěru.

Tak proč byste mi měl věřit?

Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Jakub Pajer a mám více než 10 let zkušeností s digitálním marketingem. Pracoval jsem na desítkách projektů. Byl jsem schopen splnit své sliby. Hledáte odborníka, kterému můžete věřit. Potřebujete někoho, kdo rád vstane z postele o hodinu dříve, aby si prostudoval data z provozu vašeho webu. Hledáte někoho, kdo si večer vezme jednu extra hodinu navíc a napíše vám e-mail se shrnutím toho, co udělal, aby vám přinesl více zákazníků. Klíčem je komunikace. Chápu, že nemáte čas se učit SEO. Během těch 10 let mi to trvalo tisíce hodin, takže mi věřte, že rozumím. Ale proto jsem tady. Pro mě nejste jen další klient. Jste můj obchodní partner. Chci, abyste uspěl. Chci, abyste získal více zákazníků. Je to skvělý pocit, když toho můžu dosáhnout.

Co mě odlišuje od ostatních SEO specialistů?

Zkušenosti a cena. Řekněme, že nevíte nic o SEO a jak získat potenciální zákazníky pomocí SEO. První věc, kterou uvidíte, jsou reklamy od SEO agentur. Nechte je být. Stojí vás nejméně 1000 Kč za hodinu. A to je stále považováno za nízkou cenu. Ano, plní své sliby, ale kdo chce utratit tolik peněz? Nikdo. Ani vy. I když mám velké zkušenosti s budováním úspěšných projektů (firemní webové stránky i eshopy), stále udržuji svou hodinovou sazbu na nízké úrovni. Je to kvůli jedné a jediné věci. Dostávám mnoho nabídek. Vyberu si jen pár. Rád pracuji na zajímavých projektech. Váš projekt může být ten pravý. Jste připraven udělat další věc? Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci. Najdu vám ty SEO leady.

Kolik to bude stát?

Máte web. Může to být web společnosti nebo eshop. Dělal jsem obojí mnohokrát a byl jsem úspěšný. Nejprve potřebujete SEO audit. Podívám se na vaše data a řeknu vám, kde jsou slabá místa. Dokončení auditu obvykle trvá až 5 hodin mého času a stojí do 2500 Kč. Poté web podle mých zjištění optimalizujeme. Obvykle mi to trvá až 10 hodin a stojí to do 5000 Kč. Poté budeme každý měsíc sledovat váš SEO výkon a budeme pokračovat v práci na webových stránkách. Mohu pro vás vylepšit obsah nebo vytvořit nějaké zpětné odkazy. To je až 5 hodin mého času každý měsíc. Stojí to 2500 Kč. Obvykle doporučuji spolupráci na 6 měsíců , ale garantuji, že uvidíte návratnost své investice za méně než 3 měsíce.

Pojďme to sečíst, abychom zjistili, kolik peněz to bude stát, abychom vám mohli ty SEO leady získat. 2500 Kč + 5000 Kč + (3×2500 Kč) = 15000 Kč. Nebudete platit víc. Většinou. A i když je váš projekt velmi náročný, můžu vám získat tržby alespoň 45000 Kč. Jak to poznám? Je to ROAS 300%. A obvykle se mi daří lépe. Jen nechci znít příliš dobře. Chci, abyste mi věřil. Je pro vás ROAS 300% dobrý výsledek? Zavolejte mi ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci. Jsem si jistý, že si v mém kalendáři najdeme čas.

Co dělat dál?

Další věcí je poznat vás a vaše podnikání! Zavolejte mi nebo mi pošlete e-mail. Budeme mít upřímný rozhovor o vašem podnikání a vašich cílech. Vytvořím nabídku speciálně pro vás a vaše potřeby. Pak můžeme zahájit naši spolupráci. A věřím, že bude prosperující. Z mých zkušeností a znalostí můžeme těžit oba.

1 hodina mé práce již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština