SEO optimalizace s výsledky, které jsou vidět

Hledáte cesty, jak zvýšit počet zákazníků? Vyhledávače jsou nejdůležitější součástí online marketingových činností, kterým byste se měl věnovat. Proč? Jde o dlouhodobou investici. Dnes zaplatíte odborníka, který provede změny, z nichž bude růst zdravé ovoce ještě roky potom. Pokud, samozřejmě, svou práci ten odborník odvede dobře.

A proto jsem tu já. Mám 10 let zkušeností se SEO optimalizací webů. Dělal jsem malé firemní weby, eshopy i korporátní weby s celosvětovou působností. Dělal jsem B2C i B2B. Ne vždycky to bylo lehké, ale já mám rád výzvy. Ne vždycky mě to bavilo, ale já chtěl vidět výsledky. Chtěl jsem zvednout výkon webu, chtěl jsem vidět konverze, chtěl jsem, aby můj klient viděl návratnost investice. A výsledek? Vždycky jsem uspěl. Dejte mi průměrný web, řekněme takovou Felicii a já z ní udělám Porsche.

OK, teď bych vám měl říct pravdu. SEO mě baví, je to můj koníček a jestli někdy budete hledat někoho, kdo se bude starat o váš web, potřebujete přesně tohle. To je totiž typ člověka, co vstane o hodinu dříve, aby si udělal analýzu v Google Analytics. Je to člověk, co pracuje o hodinu déle, protože ho to prostě baví. Jeho přítelkyně ho za to nenávidí, ale tak to ve světě už chodí. Muž chce být úspěšný v tom co dělá a proto je potřeba něco obětovat. A přítelkyně mu nakonec odpustí. Od toho Bůh stvořil květinářství.

Moje největší SEO reference:

Dotykacka.cz
ŠKODA AUTO a.s.
Kvalitni-matrace.eu
Ceskapozice.cz
Slevomol.cz
Leola.cz
Eltoro.cz

Co pro vás udělám:

Vymyslím, jak zlepšit výkon vašeho webu.
Navrhnu kroky vedoucí ke zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů.
Zároveň se postarám i o zvýšení konverzního poměru této návštěvnosti.
A pokud jde o obsah, myslím, že jsem vás už přesvědčil, že psát umím ;-).
Obsah je to hlavní, co potřebujete, abyste uspěli ve válce o návštěvnost z hledání.
A věřte, že to občas válka je. Ale já jsem ostřílený voják.

1 hodina SEO optimalizace již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma