SEO optimalizace od zkušeného odborníka s prokazatelnými výsledky

Hledáte cesty, jak zvýšit počet zákazníků? Vyhledávače jsou nejdůležitější součástí online marketingových činností, kterým byste se měl věnovat. Proč? Jde o dlouhodobou investici. Dnes zaplatíte odborníka, který provede změny, z nichž bude růst zdravé ovoce ještě roky potom. Pokud, samozřejmě, svou práci ten odborník odvede dobře.

Dejte mi průměrný web, řekněme takovou Felicii a já z ní udělám Porsche

Mám 10 let zkušeností se SEO optimalizací webů. Dělal jsem malé firemní weby, eshopy i korporátní weby s celosvětovou působností. Dělal jsem B2C i B2B.

Všechno jsem se naučil sám. Měl jsem vlastní projekty, na kterých jsem testoval co funguje a co nefunguje. Ne vždycky to bylo lehké, ale já mám rád výzvy. Nakonec jsem se to naučil a byl jsem schopný zvednout výkon svých webů.

Teprve pak jsem začal pracovat na webech klientů. A bavilo mě to. Chtěl jsem vidět konverze a chtěl jsem, aby můj klient viděl návratnost investice. To mi zůstalo dodnes. Výsledky SEO optimalizace kontroluji skoro každý den (je to taková malá obsese) a když jsou slabší, ihned se ptám proč a co se s tím dá dělat. A o všem komunikuji s klientem. Vždycky budete vědět, co se děje.

Řeknu vám malé tajemství

Teď budu upřímný. SEO optimalizace mě baví, je to můj koníček a jestli někdy budete hledat někoho, kdo se bude starat o váš web, potřebujete přesně tohle. To je totiž typ člověka, co vstane o hodinu dříve, aby si udělal analýzu v Google Analytics. Je to člověk, co pracuje o hodinu déle, protože ho to prostě baví.

Přítelkyně mě za to občas nenávidí, ale tak to ve světě už chodí. Muž chce být úspěšný v tom co dělá a proto je potřeba něco obětovat. A přítelkyně mi nakonec odpustí. Od toho jsou květinářství. A uvařit občas dobré jídlo nebo udělat masáž taky pomůže.

Neznáte mě, ale to vůbec nevadí

Neznáte mě. Takže mi přirozeně nemusíte důvěřovat a nechcete mi svůj projekt svěřit. Naprosto chápu. A od toho jsou reference. Zvedněte telefon, zavolejte do firem, kde jsem dělal projekty a zeptejte se na mě. Garantuji vám, že neuslyšíte špatné slovo.

Možná, že hledáte někoho levnějšího

Pokud hledáte na SEO optimalizaci někoho levného, najdete ho, ale pak si nestěžujte, že odvede špatnou práci a investované peníze se vám nevrátí. To totiž riskujete. Je to váš byznys. Vy mu rozumíte lépe než kdokoliv jiný. Já zase rozumím tomu svému. Nebylo by tedy lepší najmout si na tu práci zkušenějšího odborníka? Navíc má hodinovka je 500 Kč. Kdybyste hledal agenturu, začínáte na 1000 Kč za hodinu. A mnohdy v agentuře dostanete „specialistu“, který je o 2 lekce v SEO optimalizaci před vámi. I to jsem už slyšel.

Nerozumíte tomu, ale to není překážka

To není žádný problém. Každý týden získáte tak jednoduchý report, že budete hned vědět, kolik jste vydělal díky mé práci. Na to nepotřebujete vysokou školu. Stačí kalkulačka a porovnat náklady vs čistý zisk, který jsem vygeneroval. Není to snad to, co vás zajímá? To, že vám zvýším návštěvnost, sice zní dobře, ale je to samo o sobě k ničemu. Na konci dne vás stejně bude zajímat jen to, jestli SEO optimalizace zvýšila váš zisk a o kolik.

Možná, že si chcete SEO udělat sám

To vás obdivuji. Já jsem strávil studiem tisíce hodin. Věnoval jsem tomu mnohdy veškerý volný čas, který jsem měl. Pracoval jsem i o víkendech. Pokud máte tolik času a můžete si to dovolit, tak jen do toho. Ale má to háček. I když se to všechno teoreticky naučíte, vůbec nic to neznamená. Potřebujete reálné zkušenosti s weby, abyste se naučil používat různé analytické nástroje a průběžně svou práci ladit a zlepšovat. Chcete takto experimentovat s vlastním byznysem? Co když neuspějete? Můžete si dovolit selhat?

Zajímá vás, kdy uvidíte výsledky mé práce?

SEO optimalizace je dlouhodobý proces. Vyhledávačům chvíli trvá, než si všimnou změn na vašem webu a promítnou ty změny do svých algoritmů. Víc to komplikovat nebudu. Prostě to chvíli trvá. Z mé zkušenosti může jít o pár týdnů. Když je velká konkurence, tak i pár měsíců. Ale není to tak, že vám najednou zázračně vyskočí objednávky. Je to postupné zlepšení, které začíná vyšší návštěvností a končí vyšším počtem objednávek a vyšším obratem.

Co když výsledky nebudou?

Budu k vám upřímný. Zažil jsem velmi náročné projekty, kde to nešlo tak, jak jsem si představoval. Co když se to stane vám? I pro takové případy existuje řešení. Nasadí se analytické nástroje, zejména ty, které vám ukážou, jak se návštěvníci na webu chovají a pustí se dotazník, abychom zjistili v čem je problém. Vyhodnotí se data, z toho vzniknou doporučení, web se podle toho upraví a výsledky budou taky.

Máte další dotazy?

Nezodpověděl jsem váš dotaz? Zajímají vás detaily? Zavolejte mi kdykoliv na 607 830 463 nebo napište email na jakub.pajer@gmail.com.

Moje největší SEO reference:

Dotykačka s.r.o.
ŠKODA AUTO a.s.
Atlas.cz, a.s.
Kvalitni-matrace.eu
Ceskapozice.cz

1 hodina SEO optimalizace již za 500 Kč!

Levnějšího specialistu, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština