Tvorba webu ve WordPressu za rozumnou cenu

Mám k dispozici tým zkušených střelců, kteří perfektně ovládají tvorbu webu ve WordPressu. Chcete eshop? Připojíme k tomu Woocommerce. Všechno nastavíme dle vašich požadavků a přidáme k tomu vlastní know-how.

Tvorba úspěšných webů a eshopů ve WordPressu

Potřebujete vytvořit webové stránky nebo eshop? Máte už stránky ve WordPressu? Nebo Woocommerce eshop? Hledáte někoho, kdo se postará o další vývoj? Chcete rychlé a levné programátory na které se dá spolehnout? Chcete, aby dodrželi termíny a aby vás to nestálo moc peněz? Čtěte dál.

Nabízím kvalitní tým zkušených střelců, kteří mají roky prokazatelných zkušeností s tvorbou a správou webů ve WordPressu. Jsme schopni i zajistit rychlý hosting pro váš WordPress web a optimalizovat ho na maximální rychlost.

WordPress weby umíme maximálně zrychlit, aby zákazníci nečekali

Doby kdy se na WordPress nadávalo jsou dávno pryč. Dnes na něm postavíte profesionální & vizuálně atraktivní web/eshop s pokročilými funkcemi. Weby jsou rychlé díky optimalizaci kódu i správnému výběru hostingu. Zní to nákladně? Není. Vyjde vás to levně!

Stavíme responsivní, moderní weby/eshopy, které vypadají dobře na všech zařízeních, co vaši zákazníci používají. Zvládneme všechno od návrhu grafiky, přes vývoj, testování a vypuštění vašeho webu do světa. Jak jsem zmínil, zajistíme vám/doporučíme i rychlý hosting a následnou správu webu/eshopu.

Až vytvoříme web, můžeme zajistit marketingové kampaně se skvělými výsledky již za 2 měsíce

Tím ale celý proces rozhodně nekončí. Já osobně mám 10 let zkušeností s online marketingem a jsem připraven váš web doladit k dokonalosti. Zlepším obsah, připravím SEO, pustím vám PPC kampaně, otestuji UX / použitelnost webu, zvýším konverzní poměr…. zkrátka a dobře, přivedu vám více zákazníků.

Kontaktujte mě ještě dnes a získejte konzultaci zdarma:

Jakub Pajer
607 830 463
jakub.pajer@gmail.com

1 hodina práce již od 500 Kč!

Levnější tým, který má tolik zkušeností na trhu nenajdete.

Kontaktujte mě a získejte
konzultaci zdarma

cs_CZČeština